Registrace

Zde se můžete zaregistrovat na pořádané kurzy či workshopy. Pokud registrujete více osob, uveďte je prosím do pole poznámka ve formuláři.

Děkujeme

 Registrační formulář 

 

Informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje:

V případě vyplnění této závazné přihlášky na kurzy nebo workshopy evidujeme v našem e-mailu vaše osobní údaje jako je: jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo a případně další údaje osob, které nám poskytnete v poznámce přihlášky. V případě, že se hlásíte na kurzy, workshopy, které budou probíhat v Centru Akropolis, pak tyto vámi zadané údaje poskytujeme dál Centru Akropolis, který je zaštiťovatelem kurzů a workshopů viz Stanovy GDPR z pohledu Akropolisu. Tím, že budeme váš e-mail evidovat, vyhrazujeme si tak právo na zasílání informací ohledně chystaných kurzech, workshopech a tanečních akcí, které by vás mohly zajímat.

V případě, že si nepřejete abychom vaše osobní údaje evidovali, pak nám stačí napsat informační zprávu do poznámky této přihlášky a my vás budeme evidovat pouze na jeden vámi vybraný kurz nebo workshop. Avšak se zrušením těchto údajů vás nadále nebudeme moci informovat o plánovaných tanečních akcích.

Menu