Druhý celodenní workshop v UH

Druhý celodenní workshop v UH

Po velkém úspěchu prvního celodenního workshopu jsme se rzhodli prakticky na místě pro pokračování. Druhá akce byla snad ještě vydařenější než první. Skvělé bylo že přišli prakticky až na tři věrné úplně nový lidé takže jsme dokázali tancem v tanci infikovat skoro padesát lidí 🙂 No a taky jsme měli o dva páry více než poprvé takže progres tu je 🙂

Tentokrát jsme se rozhodli že dáme větší prostor salsa lieni a zouk jenom zopáknem. Se salsou se lidičky skvěle porvali stejně jako posledně se zoukem.

 

Den byl koncipován tak, že jsme nejdříve představili a naučili základy Salsy a poté Zouk po obědové přestávce jme se pak už věnovali pouze salse. A protože je to již naše tradice dali jsme na závěr i hodinu Casina a to byla teprve sranda ale všichni to zvládli skvěle a porvali se setím se ctí takže poslední kasino by nikdo nepoznal ze před 60 minutami většina nevěděla že něco takového existuje.

Ještě jednou bych rád poděkoval Anně za organizaci, centru Akropolis za prostory,  Verči a Mišce za výpomoc a všem za účast. Budeme se na vás brzo těšit na třetím pokračování.

This article was written by koooorl

Menu