Katka Májová

Tanec mě bavil už jako malou holku. Kdykoliv v televizi běžel záznam z mistrovství v krasobruslení nebo soutěže typu Stardance, nikdo mě od obrazovky neodlepil. Každý, alespoň trochu ucházející taneční film jsem musela vidět.

Vzhledem k nepatrnému tanečnímu vyžití okolí jsem do 20 let vyzkoušela aerobic, zumbu apod. Ani u jednoho jsem nevydrželo, protože to prostě nebylo to, co jsem hledala. K Salsateamu Kyjov jsem se dostala na podzim roku 2010 na doporučení kamarádky, kdy v Kyjově probíhaly kurzy salsy, pro Kyjov věc zcela nevídaná. Po počátečních rozpacích a strachu z neúspěchu si troufám říct, že jsem se chytla, ale hlavně – je to skvělá možnost uvolnění a odreagování. A taky to šíleně baví!

Ke kurzům salsy se postupně přidaly i párty, a to jak v Brně, Zlíně nebo i v Ostravě. S přibývajícími párty přibyly i další tance, jako bachata, west coast swing a především zouk. Každý z těchto tanců mě svým způsobem chytil za srdce a věřím, že i spoustu dalších lidí. Protože pocitu, který mám, když tančím, se vyrovná máloco.

Menu